Regionalny Punkt Informacyjny Programu ERASMUS+

erasmuslogo

W Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku powstał certyfikowany Regionalny Punkt Informacyjny Programu ERASMUS+. Swoim zasięgiem obejmuje całe województwo pomorskie. Jest to inicjatywa Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowej Agencji Programu Erasmus+, mająca na celu ułatwienie potencjalnym beneficjentom uzyskanie informacji o możliwości przystąpienie i korzystania z Programu Erasmus+.

Punkt będzie funkcjonował do końca 2020 r., a jego działalność skierowana jest do:

 • przedstawicieli instytucji oświatowych,
 • dyrektorów szkół i placówek oświatowych,
 • nauczycieli,
 • kadry placówek edukacyjnych,
 • przedstawicieli organizacji pozarządowych,
 • przedstawicieli uczelni wyższych
 • wszystkich osób zainteresowanych uczestnictwem w programie unijnym Erasmus+.

Zadaniem funkcjonowania Regionalnego Punktu Informacyjnego ERASMUS+ jest przekazanie uczestnikom spotkań informacyjnych wiedzy na temat korzyści wynikających z realizacji programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Edukacji, a w szczególności Programu Erasmusa+ oraz prezentacja wyników przedsiewzięć, dotyczących programów unijnych, prowadzonych w naszym regionie.

Regionalny Punkt Informacyjny ERASMUS+ w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli pełni dyżur w:

 • każdy poniedziałek od godz. 11,00 – 16,00
 • każdą środę: od godz. 9,00 do godz. 15,00.

W pozostałe dni można kontaktować się telefonicznie lub pocztą elektroniczną:

 • telefonu: 59 842 35 67, w. 37,
 • adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy!

 

 

EDUinspiracjeMEDIA SOCIAL2KONKURS

EDUinspiracje Media 2019 – Konkurs dla dziennikarzy i publicystów!

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła kolejna edycja konkursu EDUinspiracjeMedia 2019 skierowana do dziennikarzy i publicystów, którzy w sposób ciekawy, przystępny i wartościowy przedstawiają tematykę programów i inicjatyw edukacyjnych Erasmus+, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży Eurodesk, Europass, eTwinning zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.

Jeśli masz świetny warsztat dziennikarski, potrafisz przekazać najważniejsze wartości informacyjne, wykazujesz się kreatywnością oraz indywidualnym stylem, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie EDUinspracje Media 2019.

Do konkursu mogą być zgłaszane teksty, audycje radiowei materiały filmowe opublikowane w mediach tradycyjnych i internetowych.

Materiały można przesyłać drogą tradycyjną na adres Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji z dopiskiem „Konkurs dla dziennikarzy” lub zgłaszać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłaszania i dostarczania materiałów upływa 20 października 2019 roku. Oceniane będą wyłącznie prace spełniające wymogi formalne.

 

Uwaga! W konkursie będą oceniane artykuły, audycje i programy telewizyjne, które swoją premierę miały po 1 stycznia 2018 roku.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie:

https://eduinspiracje.org.pl/konkurs-dla-dziennikarzy/o-konkursie/


Pragnę poinformować, że konkurs EDUinspiracje MEDIA 2019  został objęty  patronatem medialnym Polskiej Agencji Prasowej.

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions