Centrum Mistrzostwa Informatycznego - TRWA NABÓR!

CMI rekrutacja 

To już ostatnia chwila na przystąpienie do prestiżowego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Nabór kończy się 24. czerwca o godzinie 15.00. Do tego czasu wszyscy nauczyciele i edukatorzy chętni do zdobywania wiedzy z zakresu algorytmiki i programowania oraz prowadzenia kółek informatycznych dla dzieci i młodzieży mogą złożyć wniosek o grant.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego to projekt grantowy, któremu patronują Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji i NASK. Liderem projektu jest Politechnika Łódzka w partnerstwie z Politechniką Gdańską, Warszawską, Wrocławską, krakowskim AGH i trzema NGOsami.

Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry dydaktycznej oraz aktywizowanie dzieci 
i młodzieży uzdolnionej informatycznie.

Szczegółowe informacje na stronie https://cmi.edu.pl

 

Komisja Konkursowa spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 10 kandydatów, spośród których wyłonionych zostanie 5 laureatów Konkursu. Jeden otrzyma tytuł „Nauczyciela Pomorza" i statuetkę, pozostali - wyróżnienia. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur, Komisja Konkursowa może rekomendować Marszałkowi kandydatów do otrzymania wyróżnienia za szczególne osiągnięcia w jednym z pięciu kryteriów wskazanych w Regulaminie. Zarówno laureaci, jak i wyróżnieni otrzymują nagrody pieniężne.

Wnioski można składać do 30 czerwca 2019 r. Uroczyste nadanie tytułu Nauczyciel Pomorza oraz wręczenie nagród przez Marszałka Województwa Pomorskiego będzie miało miejsce podczas VIII Forum Pomorskiej Edukacji.

Szczegóły:

https://des.pomorskie.eu/nauczycielpomorza

Dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać w godz. 8.00-15.00 (od poniedziałku do piątku):

tel.: 58 3440168 wew. 101 lub 106;

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nauczyciel.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Joomla Social Extensions