Konkurs: Podwórko – Niepodległe podwórko

Młodzieżowy  Dom Kultury w Słupsku zaprasza dzieci i młodzież z całej Polski do udziału w konkursie plastycznym "Podwórko - Niepodległe podwórko".

W 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, w związku z tym organizatorzy poprzez prace plastyczne chcą podjąć próbę rozwinięcia w uczestnikach poczucie tożsamości narodowej, dumy z bycia Polakiem. Uwrażliwić na trudną historię Polski i narodu polskiego, na bohaterstwo Polaków w walce o wolną Ojczyznę. Zwrócić uwagę na to, że współczesne pokolenia mogą cieszyć się, tym że żyją w wolnym, niepodległym kraju.

Termin: Prace wykonane zgodnie z regulaminem należy przesłać - z wypełnioną kartą zgłoszenia oraz ze zgodą rodziców na udział dziecka w konkursie - do dnia 31 marca 2018 r.

Format prac: min. A3, technika wykonania dowolna – płaska plastyczna. Z jednej placówki można nadesłać max 10 prac (od jednego nauczyciela). Prac nie należy oprawiać. Każda praca powinna zawierać na odwrocie dane autora (imię i nazwisko, wiek – klasa, nazwę szkoły lub placówki oraz imię i nazwisko opiekuna).

Więcej informacji na stronie organizatora  http://www.mdkslupsk.pl/index.php/2-aktualnosci/813-konkurs-plastyczny-podworko-niepodlegle-podworko-regulamin

Odwiedza nas 124 gości oraz 0 użytkowników.